КОЊИ И ПОНИЈА - 4

Додади коментар

КОЊИ И ПОНИЈА - 4

КОЊИ И ПОНИЈА - 4

110,00 ден.
Шифра на производ: 7100541

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е едиција од 4 боенки со мотиви на коњи со различни елементи. Пралелно со обоениот цртеж е и необоениот по кој детето треба да се раководи, а цртежот може да го обои и по сопствена желба!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

135,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места