КОЊИ И ПОНИЈА - 3

Додади коментар

КОЊИ И ПОНИЈА - 3

КОЊИ И ПОНИЈА - 3

110,00 ден.
Шифра на производ: 7100540

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мотивот во боенката е исклучиво на коњи и штала , а детето има патоказ со дадена обоенка слика, па детето може од неа да се раководи или да бои по своја желба!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места