КОЊИ И ПОНИЈА - 2

Додади коментар

КОЊИ И ПОНИЈА - 2

КОЊИ И ПОНИЈА - 2

110,00 ден.
Шифра на производ: 7100539

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во оваа едиција има 4 боенки со исти мотиви на коњи, но со различни цртежи и елементи. Кој е љубител на коњи има можност овде за боење и запознавање со одредени елементи од опремата на коњите.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

95,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места