КОЊИ И ПОНИЈА - 1

Додади коментар

КОЊИ И ПОНИЈА - 1

КОЊИ И ПОНИЈА - 1

110,00 ден.
77,00 ден.
Шифра на производ: 7100538

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Коњи и Понија Боенка која има мотиви на коњи и опрема за коњи, т.е како се оседлува коњ. Паралелно со необоениот цртеж има и обоен кој дава патоказ на детето како да бои, но тоа има и можност само да одлучува како ќе го бои цртежот!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
77,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.
94,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места