МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

Додади коментар

МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

МОЈОТ ПРВ РЕЧНИК ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

450,00 ден.
360,00 ден.
Шифра на производ: 511417

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мојот прв речник по англиски јазик е основна алатка при изучувањето на англискиот јазик. Содржи 1000 зборови, 1000 илустрации за почетно изучување на англискиот јазик. Едноставен, ефикасен и секогаш забавен!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

595,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
240,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места