Додади коментар

ЛАЖГОВЦИТЕ

ЛАЖГОВЦИТЕ

350,00 ден.
Шифра на производ: 7600845

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Две жени. Една смртоносна тајна. Ривалство кое може да ги уништи. Ава Велс е совршена. Таа има момче, кариера, совршен изглед. Но, една ноќ ќе смени сѐ и одеднаш нејзиниот живот не е толку совршен. Џејд Фернли е амбициозна. Таа напорно работела за да стигне до таму каде што се наоѓа сега. И таа нема да ѝ дозволи на Ава да ѝ ја одземе работата која таа ја заслужува.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

340,00 ден.
Во кошничка

520,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места