Критика за современата македонска поезија

Додади коментар

Критика за современата македонска поезија

Критика за современата македонска поезија

297,00 ден.
Шифра на производ: 9100104

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието претставува критика за современата македонска поезија напишано од авторката Д-р Виолета Мартиновска.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
360,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места