СКОПЈЕ - БОЕНКА

Додади коментар

СКОПЈЕ - БОЕНКА

СКОПЈЕ - БОЕНКА

100,00 ден.
Шифра на производ: 9100903

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Скопје“ претставува боенка за возрасни. Креативна боенка за возрасни за сите оние на кои боењето им носи релаксација.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
55,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
116,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места