Валентина - ПРВИОТ БАКНЕЖ НИКОГАШ НЕ СЕ ЗАБОРАВА

Додади коментар

Валентина - ПРВИОТ БАКНЕЖ НИКОГАШ НЕ СЕ ЗАБОРАВА

Валентина - ПРВИОТ БАКНЕЖ НИКОГАШ НЕ СЕ ЗАБОРАВА

250,00 ден.
200,00 ден.
Шифра на производ: 9100638

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Валентина има 13 години и оди во основно училиште. Таа од таму има доста авантури за прераскажување. Учителот ги поканил на еден ден во планина. Но во шумата ги изненадува силно невереме. Откријте каде се засолнила Валентина со Тацио и каква тајна таа крие!?

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
416,00 ден.
Во кошничка

410,00 ден.
369,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
206,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

499,00 ден.
349,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места