АВАНТУРИТЕ НА ВУДИ во аугментирана реалност

Додади коментар

АВАНТУРИТЕ НА ВУДИ во аугментирана реалност

АВАНТУРИТЕ НА ВУДИ во аугментирана реалност

395,00 ден.
336,00 ден.
Шифра на производ: 7500949

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Оваа фантастична сликовница содржи многу забавни информации за играчките и нивните авантури. Најдобро од се е што додека ја гледаш оваа книга преку апликацијата можеш да ги видиш Вуди, Баз, Бо Пиип како да се појавуваат 3Д на страницата. На некои страници можеш да го избереш Вуди, на други, пак, можеш да управуваш со ласерот на Баз. Има и нови пријатели кои ќе ги запознаеш. ОВА Е АВАНТУРА ВО АУГМЕНТИРАНА РЕАЛНОСТ КОЈА МОЖЕШ ДА ЈА СЛЕДИШ ДО БЕСКОНЕЧНОСТ.... И ПОДАЛЕКУ!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

399,00 ден.
319,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.
Во кошничка

265,00 ден.
225,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
246,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
246,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места