Додади коментар

МОЕТО СОВРШЕНО КУЧЕНЦЕ

МОЕТО СОВРШЕНО КУЧЕНЦЕ

395,00 ден.
Шифра на производ: 7500944

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Поздрави го твоето ново виртуелно кученце! Интересна сликовница која нуди многу забава, полна е со предлози, трикови и предизвици за дружење со твоето кученце, но и грижата за него. Секоја страница во сликовницата има интерактивна активност. Има бесплатна апликација која треба да ја преземеш и да ја отвориш на твојот мобилен телефон. На тој начин можеш да си избереш кученце, да го галиш, да го учиш на трикови, да му фрлаш топка, па дури и да пееш со него! Твојот најверен другар е тука за да си играте!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

399,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места