БРАК, НЕВЕРСТВО И ПРОСВЕТЛУВАЊЕ

Додади коментар

БРАК, НЕВЕРСТВО И ПРОСВЕТЛУВАЊЕ

БРАК, НЕВЕРСТВО И ПРОСВЕТЛУВАЊЕ

330,00 ден.
165,00 ден.
Шифра на производ: 7600836

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

ЈОВАНА ХИСМАЕР Брак, неверство и просветлување без сомнеж е највозбудливото дело кое се појавило на нашата литературна сцена. Оваа книга за ослободување од деструктивни емоции е вистинско чудо. Новото дело на Јована Хисмаер, една од најуспешните европски тренери за личен раст и развој („life coach“), е навистина највозбудливиот подарок кој секоја жена може да си го подари себеси, бидејќи истовремено влегува во една од најтурбулентните љубовни приказни и добива информации за сите духовни учења за емоцијата.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
145,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
145,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
138,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места