Додади коментар

Балади

Балади

170,00 ден.
Шифра на производ: 9100157

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во оваа книга можат да се издвојат следниве групи на балади: Балади со митолошки содржини; Балади со легендарни содржини Балади со историски содржини Балади со лични и семејни содржини

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места