Додади коментар

Маслинови гранчиња

Маслинови гранчиња

120,00 ден.
Шифра на производ: 9100139

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Книгата „Маслинови гранчиња”на Глигор Поповски е една од најпознатите книги за деца. Содржи 29 раскази, кои што имаат интересна и поучна содржина. Книга што задолжително треба да ја прочита секое дете.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места