Додади коментар

БЕБЕТО ШТРУМФ

БЕБЕТО ШТРУМФ

170,00 ден.
68,00 ден.
Шифра на производ: 7100536

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Бебето Штрумф“ е интересна приказна за Штрумфовите и нивните лудории. Приказната е раскажана на интересен, лесен и забавен начин кој ќе им всади на децата љубов кон читањето. Изданието е од брендот Штрумфови.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез, мал формат

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
32,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
64,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
68,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места