БАРБИ DREAMTOPIA БОЕНКА + ДРВЕНИ БОИЧКИ

Додади коментар

БАРБИ DREAMTOPIA БОЕНКА + ДРВЕНИ БОИЧКИ

БАРБИ DREAMTOPIA БОЕНКА + ДРВЕНИ БОИЧКИ

190,00 ден.
Шифра на производ: 7500934

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Барби Dreamtopia содржи листови за боење и дрвени боички со кои детето ќе може да ги набои прекрасните цртежи од Барби, а потоа да ги декорира со лепенките!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

395,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места