МАГНЕТНА СЛОЖУВАЛКА ЗА БОЕЊЕ – БАРБИ DREAMTOPIA

Додади коментар

МАГНЕТНА СЛОЖУВАЛКА ЗА БОЕЊЕ – БАРБИ DREAMTOPIA

МАГНЕТНА СЛОЖУВАЛКА ЗА БОЕЊЕ – БАРБИ DREAMTOPIA

190,00 ден.
Шифра на производ: 7500933

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Магнетната сложувалка за боење Барби Deamtopia претставува интерактивно издание за деца. Набој ги магнетните делови од сложувалката, а потоа состави ги врз метална површина. Содржи листови за боење и лепенки за декорирање!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

215,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места