БЛЕСКАВИ ПРИНЦЕЗИ

Додади коментар

БЛЕСКАВИ ПРИНЦЕЗИ

БЛЕСКАВИ ПРИНЦЕЗИ

200,00 ден.
Шифра на производ: 7500918

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Боенка во која освен боење девојчињата имаат можност да дополнуваат и комбинираат што ќе облечат принцезите. Со помош на волшебните светкави лепливи фолии, тоа станува полесно и позабавно. Девојчињата можат да ги бојат принцезите и со блескавите фолии да ги доведат до совршен изглед.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

95,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места