ШТО ПОСАКУВААТ ЖЕНИТЕ

Додади коментар

ШТО ПОСАКУВААТ ЖЕНИТЕ

ШТО ПОСАКУВААТ ЖЕНИТЕ

390,00 ден.
195,00 ден.
Шифра на производ: 7600844

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Исидора Бјелица Книгата „Што посакуваат жените“ настана како одговор на бројните писма во коишто читателките со децении ми се исповедаа и бараа одговори на прашањата за љубовта, страста, бракот, сексот, среќата и сето она што се премолчува. Ми се исповедаа зашто знаеја дека за мене нема забранети теми... По седум години образование ги пронајдов одговорите на прашањата за смислата на оваа вечна љубовна игра помеѓу мажот и жената, а пронајдов и сознанија сосем спротивни на оние за коишто нѐ учеа... Наоружана со нови искуства и техники, одново во сите тие писма се соочив со истите вечни прашања и дилеми, но сега не само како жена којашто ги рушеше табуата и го кажуваше она што другите не смееја туку и професионално, како сертифициран терапевт, којшто без цензура дава нови одговори на прашањето што навистина посакуваат жените.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

520,00 ден.
260,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
165,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
210,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
175,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места