Додади коментар

ИЗРАБОТКИ

ИЗРАБОТКИ

190,00 ден.
Шифра на производ: 7500939

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Изданието „Изработки“ претставува интерактивно издание за деца кое содржи чекори како детето со помош на картонски ролни да изработи животни од фармата. Така, ќе научи кои се животните од фармата, ќе научи да следи лесни и јасни инструкции, а на крајот ќе се гордее со својот постигнат успех! Со изработените животни ќе си го украси домот и забавата може да продолжи! Детската фантазија е неограничена така што детето ќе има можност да смислува различни игри со помош на изработените животни! Забавен и лесен начин со готови делови и лепенки!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

215,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места