Додади коментар

Недоразбирање – III година

Недоразбирање – III година

80,00 ден.
Шифра на производ: 9100215

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Недоразбирање е драма која ги отсликува идеите на егзистенцијализмот. Во „Недоразбирање” се затапени елементи како, бесмислата и изгубеноста на човект во новото општество. Книгата е лектира за трета година средно образование.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места