Поезија – IX одделение

Додади коментар

Поезија – IX одделение

Поезија – IX одделение

320,00 ден.
Шифра на производ: 9100129

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова издание „Поезија ”од Блаже Конески е изборна лектира за деветтто одделение. Содржи песни и поеми, излезени порано во одделни збирки.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места