Додади коментар

НАЈДИ МИ ИМЕ

НАЈДИ МИ ИМЕ

200,00 ден.
Шифра на производ: 7600843

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Поезијата на Ана Бунтеска не го остава рамнодушен оној што ја чита, и кога се чита некако допира. Допира до душата, до срцето, онака ненаметливо, спонтано, природно, зашто таа е вљубена во моќта на зборовите. Песните нејзини почна да ги објавува на социјалните мрежи и ја разбранува јавноста, а како, само оваа нејзина изјава ќе ја напишеме: чоек тежи токму онолку колку што зборот му тежи за да стои зад него за гордо пред него да застани и право во очи да те гледа е сега вие откријте што сака Бунтеска да каже преку својата поезија!

Автор

Ана Бунтеска;

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

209,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места