АВАНТУРА ВО ЏУНГЛАТА

Додади коментар

АВАНТУРА ВО ЏУНГЛАТА

АВАНТУРА ВО ЏУНГЛАТА

140,00 ден.
Шифра на производ: 7500903

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Приказнава е хаос, но многу забавен хаос. Се започнува со едно патување. Миа и нејзиното кученце Пио патуваа со авион, но наеднаш останаа без гориво и мораа да се спуштат со падобрани во џунглата. Претпоставуваш што ќе се случи понатму во приказната? Не пропуштај да дознаеш! Отвори ја книгата и придружи им се во авантурата.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

499,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места