Додади коментар

ПОКРАЈ МОРЕ

ПОКРАЈ МОРЕ

200,00 ден.
100,00 ден.
Шифра на производ: 7100334

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Сликовницата „Покрај море“ содржи магнети со кои децата ќе можат да ги украсуваат страниците! Неверојатните магнети ќе им помогнат на децата да ги именуваат предметите и да ги закачуваат на страниците и тоа безброј пати!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

350,00 ден.
245,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места