Fashion Star – стикери / ТОП МОДЕЛИ

Додади коментар

Fashion Star – стикери / ТОП МОДЕЛИ

Fashion Star – стикери / ТОП МОДЕЛИ

160,00 ден.
Шифра на производ: 7100518

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Fashion star – стикери / ТОП МОДЕЛИ“ изобилува со прекрасни лепенки со кои децата ќе имаат можност да ги декорират колоритните страници на топ моделите.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

175,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места