Fashion Star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ

Додади коментар

Fashion Star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ

Fashion Star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ

160,00 ден.
128,00 ден.
Шифра на производ: 7100517

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Fashion star – стикери / МЕЃУ ДЕВОЈКИ“ изобилува со прекрасни лепенки со кои децата ќе имаат можност да ги декорират колоритните страници на девојките.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

189,00 ден.
151,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
126,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места