Додади коментар

Fashion Star – стикери / СПОРТ

Fashion Star – стикери / СПОРТ

160,00 ден.
Шифра на производ: 7100515

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Fashion star – стикери / СПОРТ“ го има спортот како тема, а изобилува со прекрасни лепенки со кои децата ќе имаат можност да ги декорират колоритните страници.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

169,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места