Додади коментар

Да учиме со ПАЛЧЕ

Да учиме со ПАЛЧЕ

120,00 ден.
Шифра на производ: 7100319

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Да учиме со ПАЛЧЕ“ претставува сликовница со лепенки каде што децата ќе имаат можност да ја читаат својата омилена приказна, да се забавуваат решавајќи интересни задачи за предучилишна возраст и да ги декорираат страниците со прекрасните лепенки!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места