Да учиме со ЈОВАНЧЕ И МАРИКА

Додади коментар

Да учиме со ЈОВАНЧЕ И МАРИКА

Да учиме со ЈОВАНЧЕ И МАРИКА

120,00 ден.
Шифра на производ: 7100317

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Да учиме со ЈОВАНЧЕ И МАРИКА“ претставува сликовница со лепенки каде што децата ќе имаат можност да ја читаат својата омилена приказна, да се забавуваат решавајќи интересни задачи за предучилишна возраст и да ги декорираат страниците со прекрасните лепенки!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места