ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – ВO ФИЛМСКОТО СТУДИО

Додади коментар

ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – ВO ФИЛМСКОТО СТУДИО

ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – ВO ФИЛМСКОТО СТУДИО

189,00 ден.
Шифра на производ: 7100310

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Врвни детективи – во филмското студио“ претставува сликовница со загатки и лепенки. Иво и Миа се истражители. Тие истражуваат и решаваат загатки! Помогни им и ти! Содржи детективска картичка за идентификација, уверение, па дури и лажен пасош! Содржи преку 30 супер лепенки! Почни ја својата детективска приказна!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

169,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места