ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – НА БРОД

Додади коментар

ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – НА БРОД

ВРВНИ ДЕТЕКТИВИ – НА БРОД

189,00 ден.
151,00 ден.
Шифра на производ: 7100309

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Врвни детективи – на брод“ претставува сликовница со загатки и лепенки. Иво и Миа се истражители. Тие истражуваат и решаваат загатки! Помогни им и ти! Содржи детективска картичка за идентификација, уверение, па дури и лажен пасош! Содржи преку 30 супер лепенки! Почни ја својата детективска приказна!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

195,00 ден.
156,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
126,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места