ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ СЕСТРИ

Додади коментар

ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ СЕСТРИ

ИГРАЈ СИ СО БАРБИ И НЕЈЗИНИТЕ СЕСТРИ

160,00 ден.
Шифра на производ: 9100732

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова издание „Играј си со Барби и нејзините сестри“ претставува интерактивно издание за деца. Со помош на лепенките децата ќе имаат можност да ги украсуваат страниците и да ги декорираат.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места