Додади коментар

PRINCESS TOP – my house

PRINCESS TOP – my house

329,00 ден.
230,00 ден.
Шифра на производ: 7100384

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Ова издание претставува интерактивна сликовница за деца. Нуди најразлични можности за декорирање на куќата. Самата сликовница е изработена во форма на куќа! Отвориј ја и декорирај својата princess top куќа!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез

Останати производи од оваа група

Во кошничка

168,00 ден.
118,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
175,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места