Додади коментар

АЈДЕ ДА БОИМЕ

АЈДЕ ДА БОИМЕ

195,00 ден.
78,00 ден.
Шифра на производ: 7100052

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Ајде да боиме“ претставува едукативно издание за деца од 4 до 6 годишна возраст. Изобилува со активности за боење наменети за оваа годишна возраст, лесни и забавни за завршување при што децата ќе добијат желба и мотивација за учење. Изданието содржи повеќе од 50 лепенки.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
76,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
266,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

105,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
220,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места