1001 ПРАШАЊЕ И ОДГОВОР ЗА ЧОВЕЧКОТО ТЕЛО

Додади коментар

1001 ПРАШАЊЕ И ОДГОВОР ЗА ЧОВЕЧКОТО ТЕЛО

1001 ПРАШАЊЕ И ОДГОВОР ЗА ЧОВЕЧКОТО ТЕЛО

500,00 ден.
Шифра на производ: 7500909

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

1001 ПРАШАЊЕ И ОДГОВОР ЗА ЧОВЕЧКОТО ТЕЛО е енциклопедиско копродукциско издание на ПД во кое е даден опис буквално на сите човечки органи, како и нивната анатомија, функционирање, поврзаност, значење во организмот. Понудени се најклучните информации во стегната сижетна форма, дополнети со извонредни фотографии за лесно да се воочи она за што се говори на страницата. Ова е издание за секој што е љубопитен и сака да осознава повеќе, како и издание кое ќе најде намена за сите кои се во медицинската струка!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места