Додади коментар

Мојот учител, СЕМАФОР

Мојот учител, СЕМАФОР

430,00 ден.
Шифра на производ: 7100592

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Интересна едукативна сликовница за: Како се поминува улица? Што значат сообраќајни знаци и сигнализација? Со помош на оваа прекрасна звучна книга ќе научиш се за безбедно однесување на улица, во парк или во двор. Притисни ги копчињата, научи ги сообраќајните знаци и звуците на возилата и уживај во неколку весели песнички.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

399,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места