Додади коментар

ФРОЗЕН 2 - МАЃЕПСАНА АВАНТУРА

ФРОЗЕН 2 - МАЃЕПСАНА АВАНТУРА

399,00 ден.
Шифра на производ: 7500951

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Еве ги повторно Ана и Елза со нивните бестрашни пријатели Кристоф, Свен и снешкото Олаф. Дознајте за овие ваши омилени ликови, а потоа замини на патување северно од Арендел каде што тие ќе ги откријат цврстината на својата волја и нивните судбини. Книгата е збогатена со дигитални содржини. Кога ги гледаш страниците низ апликацијата, достапни ти се неверојатните содржини.

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

320,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

780,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места