101 ПРИКАЗНА ЗА ДОБРА НОЌ

Додади коментар

101 ПРИКАЗНА ЗА ДОБРА НОЌ

101 ПРИКАЗНА ЗА ДОБРА НОЌ

490,00 ден.
392,00 ден.
Шифра на производ: 7500786

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прекрасна збирка од безвремени приказни за деца: класични бајки, традиционални народни приказни, легенди и митови од целиот свет. Нивната вредност е дополнета со прекрасни илустрации кои приказните ги доловуваат во вистинска смисла на зборот.

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
392,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
495,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
212,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
315,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
315,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места