ЧЕТИРИ ГОДИШНИ ВРЕМИЊА

Додади коментар

ЧЕТИРИ ГОДИШНИ ВРЕМИЊА

ЧЕТИРИ ГОДИШНИ ВРЕМИЊА

170,00 ден.
136,00 ден.
Шифра на производ: 7500050

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Боенката е со мотиви од сите четири годишни времиња. Има подеднаков обем на страници за сите 4 годишни времиња и децата можат да си бојат по своја желба, што сакаат и кога сакаат. Ако ја користат во градинките, а истата одговара според програмата, тогаш динамиката за работа односно боење им ја кажува воспитувачот!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
55,00 ден.
Во кошничка

495,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.
54,00 ден.
Во кошничка

95,00 ден.
38,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
55,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места