Додади коментар

Кеса за блок бр.5

Кеса за блок бр.5

80,00 ден.
Шифра на производ: 2НС907

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Кеса за блок бр.5

Производител

Скул

Димензии

34,00x47,50x0,10

Тежина гр.

60,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места