Додади коментар

Водени бои 12+2 темперни + четка

Водени бои 12+2 темперни + четка

220,00 ден.
Шифра на производ: 2П136-12

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Водени бои 12бои + 2 темперни +четка

Производител

Примо

Димензии

23,00x11,00x2,00

Тежина гр.

242,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

499,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
Во кошничка

620,00 ден.
496,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места