Додади коментар

Ножици 12цм

Ножици 12цм

50,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ90616

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ножици 12цм

Производител

Милан

Тежина гр.

29,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

99,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места