Ножици со пластична заштита

Додади коментар

Ножици со пластична заштита

Ножици со пластична заштита

99,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ90716

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Детски ножици со пластична заштита од повреди при користење.

Производител

Милан

Тежина гр.

30,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места