Додади коментар

Гума за бришење - мини

Гума за бришење - мини

15,00 ден.
Шифра на производ: 2М511780

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење - мини

Производител

Мапед

Димензии

3,50x1,50x1,20

Тежина гр.

15,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

25,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места