Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

15,00 ден.
Шифра на производ: 2Д504147

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење

Производител

Диакакис

Димензии

4,00x2,50x1,00

Тежина гр.

21,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места