Додади коментар

Гума за бришење - 4836

Гума за бришење - 4836

15,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ4836

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење - Милан 4836

Производител

Милан

Димензии

5,00x5,00x0,50

Тежина гр.

12,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места