Додади коментар

Гума за бришење - 612

Гума за бришење - 612

25,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ612

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење - Милан 612

Производител

Милан

Димензии

7,50x7,50x1,30

Тежина гр.

30,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места