Додади коментар

Гума за бришење - 6030

Гума за бришење - 6030

10,00 ден.
Шифра на производ: 2МИ6030

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Гума за бришење - Милан 6030

Производител

Милан

Димензии

5,00x5,00x1,00

Тежина гр.

11,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

75,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места