Додади коментар

Блок бр.3

Блок бр.3

37,00 ден.
Шифра на производ: 2В006

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Блок, бр.3, 10 листа Состав: хартија за цртање 110гр/м2, корица: хромокартон 250 гр./м2

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Производител

Напредок ДОЕЛ

Димензии

22,50x33,00x0,20

Тежина гр.

105,00

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места